NOWE DOMY W WARSZAWIE

Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi, w którym chciałbyś zostać już na zawsze? Nie interesują Cię małe mieszkanka, w których Ty i Twoi bliscy mielibyście zbyt ciasno i mało komfortowo?

Oferujemy wysokiej jakości nowe domy w Warszawie, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Włożyliśmy w ich przygotowanie mnóstwo pracy, abyś mógł od razu powiedzieć, że jest to coś dla Ciebie i już niebawem rozpoczął w nich kolejny etap swojego życia.

W naszych inwestycjach używamy wyłącznie profesjonalnych i markowych materiałów, co gwarantuje trwałość na wiele lat. Nie będziesz skazany na remonty i drobne poprawki elewacji lub wnętrz. Jeśli oddajemy dom w Wilanowie do sprzedaży, to znaczy, że albo jest on już całkowicie wykończony i gotowy do przyjęcia mieszkańców, albo przygotowany do dalszych prac wykończeniowych. Wszystkie nowe domy położone są w cichej i spokojnej okolicy. Z pewnością zapomnisz tutaj o miejskim zgiełku i zatłoczonych ulicach.

W pobliżu nie brakuje punktów rozrywkowych, jak również miejsc do zabawy dla dzieci. Bez problemów znajdziesz sklepy, aptekę oraz niewielkie centrum handlowo-usługowe…

ZOBACZ DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ

NASZA OFERTA

Cichadolina

WIRTUALNY SPACER

Cichadolina

Lokalizacja i okolica

Cichadolina Przejdź do mapy

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat inwestycji, prosimy o kontakt za pomocą formularza, bądź telefonicznie.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Przejdź do kontaktu