13 marca

Pierwszy Dzień Wiosny w Cichej Dolinie – indywidualne zwiedzanie domu pokazowego

Wiosna to czas niespodzianek. W Cichej Dolinie przygotowaliśmy więc dla Was niespodziankę – drugą część inwestycji, która realizowana jest według zupełnie nowego projektu. Zapisz się na indywidualne zwiedzanie Cichej Doliny w sobotę 21 marca między godziną 11:00 a 15:00 i wybierz dom dla siebie!

Nowoczesny czy tradycyjny – jaki jest Twój wymarzony dom? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, w Cichej Dolinie znajdziesz coś dla siebie. Spotkaj się z nami podczas marcowego Dnia Otwartego. Będzie to jak zawsze okazja by poznać inwestycję oglądając realny, istniejący domu – dwupiętrowy budynek, wypełniony meblami i dodatkami, byś nie musiał zastanawiać się, jak będzie wyglądał Twój dom. Oprócz tego czekać na Ciebie będzie makieta kolejnego etapu inwestycji: nieco odważniejszego, stawiającego na nowoczesny design i jak zawsze – najwyższej jakości materiały. Obejrzyj dwie zupełnie różne inwestycje, które łączy atrakcyjna lokalizacja, trwałość i konkurencyjna cena!

Najbliższy Dzień Otwarty przyjmie nową formułę. Po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę pod numerem telefonu: 798 211 911, będą Państwo mogli indywidualnie zwiedzić nasz dom pokazowy i osiedle