NOWE DOMY W WARSZAWIE

Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi, w którym chciałbyś zostać już na zawsze? Nie interesują Cię małe mieszkanka, w których Ty i Twoi bliscy mielibyście zbyt ciasno i mało komfortowo?

Myślisz o kupnie własnego domu? Nie interesuje Cię mieszkanie na niewielkim metrażu na jednym z nieciekawych i bezosobowych blokowisk? Nie chcesz mieszkać na przedmieściach, gdzie zazwyczaj znajdują się jednorodzinne domki (deweloper również rzadko decyduje się na budowę ciekawych inwestycji pod miastem…)? Podobają Ci się nowe domy szeregowe? Koniecznie sprawdź, co do zaoferowania mają nasze domy deweloperskie na Wilanowie.

Cicha Dolina, czyli nowe szeregowce (czyli tzw. domy segmentowe lub domy w zabudowie szeregowej) to przytulne, ustronne osiedle zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic stolicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – być może to właśnie nasz segment na Wilanowie skrywa Twój wymarzony, przyszły dom? Dom szeregowy to propozycja idealna dla wszystkich tych, którzy pragną połączyć niezależność, jaką niosą nowe domy od dewelopera z wygodą zarezerwowaną dla mieszkańców dzielnic zlokalizowanych w pobliżu centrum Warszawy. Domy na Wilanowie to kontakt z naturą i bliskość tętniącego życiem miasta. Nasze domy od dewelopera (Warszawa-Wilanów) sprawdzą się doskonale jako miejsce dla rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, osób lubiących naturę i przestrzeń, zmęczonych szarymi, betonowymi blokowiskami.

Domki szeregowe znajdują się na estetycznym, funkcjonalnym, starannie zaprojektowanym osiedlu Cicha Dolina. Wspaniałe otoczenie, w jakim znajdują się nowe domki szeregowe (Wilanów – jedna z najpiękniejszych dzielnic Warszawy) jest jednym z największych atutów naszej inwestycji. Cichą Dolinę i nowe domki szeregowe wyróżnia także wysoki poziom bezpieczeństwa. Co jeszcze charakteryzuje te niezwykłe domy? Deweloper dołożył wszelkich starań, by każdy nowy dom szeregowy na Wilanowie wykonany był z najlepszych materiałów i z najwyższą dbałością o detal.

Nasze szeregowce oddawane są nowym właścicielom całkowicie wykończone. Co to oznacza? Nowe domy deweloper wyposaża tak, by były gotowe na przeprowadzkę rodziny zaraz po zakupie lub były w pełni gotowe na rozpoczęcie prac wykończeniowych. Nowe domy na Wilanowie to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o własnym miejscu na ziemi.

ZOBACZ DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ

NASZA OFERTA

Cichadolina

ZOBACZ DOM POKAZOWY

Cichadolina

Lokalizacja i okolica

Cichadolina Przejdź do mapy

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat inwestycji, prosimy o kontakt za pomocą formularza, bądź telefonicznie.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Przejdź do kontaktu