05 lutego

16 lutego – zakochaj się w Cichej Dolinie podczas Walentynkowego Dnia Otwartego!

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Odwiedźcie Cichą Dolinę w Wilanowie 16 lutego między godziną 11:00 do 15:00, a przekonacie się, że wystarczy jedno spojrzenie, by pokochać nasze domy i nie chcieć już mieszkać nigdzie indziej.

Lutowy dzień otwarty to okazja, by poznać inwestycję nie za pomocą wizualizacji, a realnego, istniejącego domu. Specjalnie dla Was urządziliśmy dom pokazowy w nowym stylu. W pełni zagospodarowany dwupiętrowy budynek sprawia wrażenie zamieszkałego. Warto zobaczyć go na własne oczy, jeśli szukasz domu, w którym Twoja rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie będzie miała blisko do najważniejszych punktów miasta.

Dzień Otwarty to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć domy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie, nurtujące Cię pytania. To także szansa, by skorzystać z walentynkowej oferty specjalnej. Jeśli odwiedzisz Cichą Dolinę 16 lutego i zdecydujesz się potem na zakup domu, otrzymasz zaproszenie na romantyczną kolację dla dwojga w pobliskiej restauracji (do wykorzystania do końca marca).

Do zobaczenia 16 lutego!