07 listopada

17 listopada – pierwszy Dzień Otwarty w nowym domu pokazowym

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie będzie miała blisko do najważniejszych punktów miasta? Odwiedź Cichą Dolinę podczas Dnia Otwartego i przekonaj się, jak komfortowo można mieszkać w Warszawie!

Już 17 listopada w godz. od 11:00 do 16:00 zapraszamy na jesienny Dzień Otwarty w Cichej Dolinie na wilanowskich Zawadach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć domy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie, nurtujące Cię pytania.

Listopadowy Dzień Otwarty będzie szczególny z dwóch powodów:

  1. Swoją premierę będzie miał nowy dom pokazowy – urządzony w zupełnie innym stylu niż dotychczas, w pełni zagospodarowany (dwa piętra), sprawia wrażenie zamieszkałego. Jeśli chcesz poznać inwestycję nie za pomocą wizualizacji, ale realnego, istniejącego domu, nie może Cię tu zabraknąć!
  2. Premierze nowego domu pokazowego towarzyszyć będzie degustacja japońskiej whisky. Trunek ten prawie zupełnie nie znany szerszej grupie odbiorców, bardzo wysoko oceniany jest przez wszystkich, którzy mieli okazję się z nim zapoznać. Podobnie jak Cicha Dolina.

Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz swój przyszły dom!