NOWE DOMY W WARSZAWIE

Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi, w którym chciałbyś zostać już na zawsze? Nie interesują Cię małe mieszkanka, w których Ty i Twoi bliscy mielibyście zbyt ciasno i mało komfortowo?

Oferujemy wysokiej jakości nowe domy w Warszawie, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Włożyliśmy w ich przygotowanie mnóstwo pracy, abyś mógł od razu powiedzieć, że jest to coś dla Ciebie i już niebawem rozpoczął w nich swój etap w życiu.

W naszych inwestycjach używamy wyłącznie profesjonalnych i markowych materiałów, co gwarantuje trwałość na wiele lat. Nie będziesz skazany na remonty i drobne poprawki elewacji lub wnętrz. Jeśli oddajemy dom w Wilanowie do sprzedaży, to znaczy, że jest on już całkowicie wykończony, gotowy na przyjęcie mieszkańców lub przygotowany do prac wykończeniowych. Wszystkie nowe domy położone są w cichej i spokojnej okolicy. Z pewnością zapomnisz tutaj o miejskim zgiełku i zatłoczonych ulicach. W pobliżu nie brakuje punktów rozrywkowych, jak również miejsc do zabawy dla dzieci. Bez problemów znajdziesz sklepy, aptekę jak i niewielkie centrum handlowo-usługowe.

Malownicza lokalizacja stwarza wiele możliwości wypoczynku na łonie natury. Możesz relaksować się w otoczeniu zieleni nad jeziorem lub na piaszczystej plaży nad pobliską rzeką. Z jednej strony jesteś blisko centrum Warszawy, a z drugiej w końcu po pracy możesz naprawdę dobrze odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury.

Dojazd do centrum z osiedla Cicha Dolina nie sprawi Ci najmniejszych trudności ze względu na dobre połączenie zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem. Nie będziesz musiał tracić czasu w korkach, które są utrapieniem na głównych trasach wjazdowych i codziennie mieszkańcom spoza Warszawy zabierają wiele cennych minut.

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś dowiedzieć się jak dokładnie wyglądają nowe domy w osiedlu Cicha Dolina? Koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i postaramy się dopasować ofertę do Twoich osobistych potrzeb. Zależy nam na tym, abyś znalazł wreszcie swoje wymarzone lokum i cieszył się każdą chwilą, którą w nim spędzisz.

CICHA DOLINA

Cicha Dolina to przytulne i kameralne osiedle zapewniające komfortowe warunki zamieszkania.

Tworzy je zespół docelowo 58 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej połączonych w 16 budynków, które podzielone są wg. schematu:

Budynek A1 – 6 segmentów
Budynki B1 do B3 – 4 segmenty
Budynki C1 do C10 – 3 segmenty
Budynki D1 i D2 – 5 segmentów

DOMY

Każdy segment to dom o dwóch kondygnacjach z garażem o łącznej powierzchni ok. 150 m², na działce, której powierzchnia wynosi od 220 do 498 m².

Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje po 2 miejsca postojowe dla samochodów, lecz większość domów ma przygotowane po 3 takie miejsca: oprócz miejsca w garażu, przed każdym domem jest dodatkowo jedno lub dwa miejsca postojowe na podjeździe. Każdy dom ma też poddasze do indywidualnego zagospodarowania przez właściciela...

Osiedle

Osiedle jest zamknięte. Istnieje także możliwość zamknięcia dodatkowo fragmentów ulic. Osiedle przygotowane jest do całodobowej ochrony, o czym zadecydują mieszkańcy.

Specjalny system drenażowy odprowadza wodę opadową z ulic do podłoża tak, aby nie zalegała ona na powierzchni i nie powstawały kałuże. Szerokie ulice dojazdowe oraz chodniki pokryte są betonową kostką brukową. Na terenach zielonych zasiano trawę i posadzono krzewy.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

Wyobraź sobie senną, skąpaną w promieniach słońca okolicę, pełną świergotu ptaków, której ciszę przerywa jedynie dźwięk koszenia trawy i stukot kółek dziecinnych wózków popychanych po kostce ulicznej przez spacerujące mamy. Nawet Wisła sprawia wrażenie, jakby bardziej leniwie toczyła swoje wody, aby jak najdłużej przebywać w królewskim otoczeniu. Wzdłuż jej brzegu rozciąga się jeden z najbardziej zielonych terenów miasta – chroniony obszar Natura 2000, gdzie zieleń nie podlega ingerencji człowieka, zaś ptaki bez obaw zakładają gniazda. Możesz odkrywać uroki przyrody wędrując wąskimi leśnymi ścieżkami i napawać się pięknymi widokami na piaszczystej nadwiślańskiej plaży. Odetchnij wolnym od spalin powietrzem i poczuj jakbyś istniał tylko Ty. Usiądź na kocu z koszem piknikowym albo zarzuć wędkę w wodę rzeki lub jeziorka, wsłuchaj się w naturę i zrelaksuj. Czy myślisz, że takie miejsca są tylko daleko od miasta? Otóż nie! Znajdziesz je tylko 10 km na południe od centrum Warszawy, na Zawadach. Tylko tutaj mieszkasz w mieście a korzystasz z uroków sielskiego życia będąc sąsiadem królewskiej Rezydencji Pałac w Wilanowie.

Szukasz cichego i spokojnego miejsca, dokąd nie dociera wielkomiejski zgiełk?
Pragniesz zamieszkać w malowniczej i wyjątkowej okolicy?
Chcesz mieś łatwy i szybki dojazd do centrum?
To dobrze trafiłeś!
Osiedle Cicha Dolina to wymarzone miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Każdy znajdzie w okolicy coś dla siebie. Dzieci mogą bawić się na placach zabaw. Są tu liczne przedszkola państwowe i prywatne. Jest boisko Orlik dla miłośników uprawiania sportów. Plac Vogla to niedawno otwarte centrum handlowo-usługowe, kilka sklepów, apteka, restauracja i kawiarnia, centrum wellness oraz fitness zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Amatorzy aktywności fizycznej mają kilka kroków do Wilanowskiego Klubu Golfowego, oraz do klubu sportowego z kortami tenisowymi, squash’em, siłownią itp. Przebiega tu też Nadwiślańska Ścieżka Rowerowa z Łomianek do Konstancina. Okolica zachęca do spacerów, a latem w kilka minut dostaniesz się na miejską plażę w Wilanowie, która zapewnia liczne atrakcje, skąd również przepłyniesz Wisłę promem do Wawra. Dojście pieszo do każdego z tych miejsc zajmie Ci nie więcej niż 10 minut.

Do centrum Warszawy dojedziesz omijając stojących w korkach na głównych trasach wjazdowych.

Odkryj swój raj.