26 listopada

MIKOŁAJKOWY DZIEŃ OTWARTY – OSTATNIA SZANSA NA ZAKUP DOMU W CENIE Z 2019 ROKU

Nie czekaj na Mikołaja i zrób sobie prezent sam! Odwiedź Cichą Dolinę w sobotę 7 grudnia między godziną 11:00 a 15:00 podczas Mikołajkowego Dnia Otwartego i skorzystaj z ostatniej okazji, by kupić dom w cenie z 2019 roku!

Boom na rynku budowlanym sprawia, że wzrastają ceny materiałów, pracy fachowców, a co za tym idzie także domów i mieszkań. Od nowego roku będziemy musieli zaktualizować je do poziomu, który pozwoli nam nadal oddawać Wam klucze do domów wykończonych z najwyższą dbałością o jakość i detale.

Podczas Mikołajkowego Dnia Otwartego (ostatniego już w tym roku) będziesz mieć okazję, by poznać inwestycję nie za pomocą wizualizacji, a realnego, istniejącego domu. Specjalnie dla Was urządziliśmy nowy dom pokazowy – w pełni zagospodarowany dwupiętrowy budynek, który sprawia wrażenie zamieszkałego. Warto zobaczyć go na własne oczy, jeśli szukasz domu, w którym Twoja rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie będzie miała blisko do najważniejszych punktów miasta.

Dla wszystkich, z którymi spotkamy się 7 grudnia, przygotowaliśmy niespodziankę – gwarancję możliwości zakupu domu w starej cenie aż do 28 lutego! Nie warto jednak czekać. Dostępnych jest już tylko 5 ostatnich domów w Cichej Dolinie.