27 listopada

8 grudnia – Mikołajkowy Dzień Otwarty w nowym domu pokazowym

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie będzie miała blisko do najważniejszych punktów miasta? Odwiedź Cichą Dolinę podczas Mikołajkowego Dnia Otwartego i przekonaj się, jak komfortowo można mieszkać w Warszawie!

Już 8 grudnia w godz. od 11:00 do 15:00 zapraszamy na Mikołajkowy Dzień Otwarty w Cichej Dolinie na wilanowskich Zawadach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć domy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie, nurtujące Cię pytania.

Mikołajkowy Dzień Otwarty to kolejna okazja by obejrzeć nasz nowy dom pokazowy– urządzony w zupełnie innym stylu niż dotychczas, w pełni zagospodarowany (dwa piętra), sprawia wrażenie zamieszkałego. Jeśli chcesz poznać inwestycję nie za pomocą wizualizacji, ale realnego, istniejącego domu, nie może Cię tu zabraknąć!

Przyjdź na Dzień Otwarty i otrzymaj mikołajkową ofertę specjalną, którą wykorzystać będziesz mógł do 31 stycznia 2019 roku. Każdy, kto kupi w tym czasie dom w Cichej Dolinie otrzyma kompletną kuchnię identyczną z tą w domu pokazowym lub voucher na 25 000 zł!