02 stycznia

Styczniowy Dzień Otwarty w Cichej Dolinie – spełnij marzenie o własnym domu!

Na szczycie noworocznych postanowień znalazło się znalezienie domu, w którym Twoja rodzina poczuje się dobrze? Odwiedź Cichą Dolinę w sobotę 18 stycznia między godziną 11:00 a 15:00 podczas Dnia Otwartego i zobacz, jak komfortowo można mieszkać w Warszawie.

Warszawa kojarzy Ci się ze zgiełkiem, ciasnymi mieszkaniami w szarych blokowiskach i brakiem zieleni? Odwiedź osiedle Cichą Dolinę w zjawiskowej lokalizacji Wilanowa podczas styczniowego Dnia Otwartego i przekonaj się, że stolica może być zupełnie inna. Zielona, przyjazna i spokojna – a to wszystko w miejscu skąd w niedługim czasie dostaniesz się do najważniejszych punktów miasta.

Podczas Dnia Otwartego będziesz mieć okazję, by poznać inwestycję nie za pomocą wizualizacji, a realnego, istniejącego domu. Specjalnie dla Was urządziliśmy nowy dom pokazowy – w pełni zagospodarowany dwupiętrowy budynek, który sprawia wrażenie zamieszkałego. Nie musisz wyobrażać sobie jak będzie wyglądał Twój dom – możesz go zobaczyć, dotknąć i poczuć jego atmosferę.

Do zobaczenia 18 stycznia w Cichej Dolinie!